7/24 Destek Hattı
Kapat
Renk
Fiyat Aralığı
ile

Baby Care Bebek Arabaları

Filtrele
Baby Care
BABY CARE BEBEK ARABASI

Bebek ve çocuklara yönelik ürünleriyle 50 yıllık bir geçmişe sahip olan marka, TSE EN 1888 güvenlik standartlarında ürettiği şık tasarımlarla anneler tarafından tercih edilirken, güvenli ve konforlu kullanımıyla da bebeklerin mutluluk kaynağı oluyor. Çift yönlü kullanımıyla anneler için pratik, bebekler için güvenli ve keyifli yürüyüşler anlamına gelen ürün; fonksiyonel özelliklerine bakılarak ebeveynler tarafından tercih edilen farklı tasarımlara da sahiptir. Kolay katlanabilir olmasıyla tercih edilen baston modeli ile taşıma koltuğunun monte edildiği ve travel sistem olarak adlandırılan bir diğer modeli de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çift yönlü modelleri olan Dinamico ve Maxi, 600 TL civarındaki uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Baby care bebek arabası üretiminde hammaddeye verilen önem, sektörde bilinirliğini artırmaktadır. Ürünler; kanserojen madde, fitalat ve azor boya maddesi içermez. Dinamico seçeneğinde ön tekerlekler tek yöne kolayca kilitlenebilirken, fermuarlı yağmurluk ve su geçirmez ayak örtüsü hediyeleriyle annelere kolaylık sağlamaktadır. Kolay temizlenebilen ve yanmazlık testi uygulanmış kumaşıyla Maxi ise 4 farklı renkte üretilerek beğeninize sunulmaktadır. Her 2 modelde de 3 kademeli yatış özelliği olup, 15 kg kapasitesi ile doğumdan itibaren kullanılabilmektedirler. Kolay kullanımlı frenleme sistemi ile üretilmiş olan modellerde bebeğin güvenliğinin sağlanmasında 5 noktalı emniyet kemeri de unutulmamıştır. Tam kapanabilen tente, çift yönlü kullanım özelliğinin sağladığı konforu eksiksiz kılmaktadır. Güvenlik testinden geçmiş şirin tasarımıyla TSE belgeli Practico modeli ve makul fiyatıyla Verso, diğer alternatifler olarak incelenmeye değer.

BABY CARE TRAVEL SİSTEM BEBEK ARABASI

Çok işlevli tasarımıyla özellikli bir ürün olan bu modelde, markanın 2 şık tasarımı arasında tercih yapmak durumunda kalacağınızı tahmin ederek özelliklerini detaylı bir şekilde paylaşan siteniz cocuklarahersey.com, bu şekilde tercih yapmanızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Uygun ödeme koşulları içeren kampanyalarıyla da ekonomik açıdan daha rahat hareket etmenizi sağlamayı amaçlıyor. Çift yönlü kullanım özelliği ile Astra modeli; yanmazlık testine sahip kumaşı, tek hareketle frenleme sistemi, ana gövdede 5 noktalı ve ana kucağında da 3 noktalı emniyet kemer sistemiyle bebeğinizin güvenliğini ön planda tutuyor.

Ana kucağında oto koltuğu olarak kullanılma özelliği bulunmayan modelde, oturma ünitesi ise portbebe olarak kullanılabiliyor. Baby care travel sistem bebek arabası tasarımındaki diğer seçeneğiniz olan Titan modelinde ise hem oturma ünitesi portbebe olarak kullanılabilirken, hem de ECE R44/04 belgeli, hastane çıkışı ve ev tipi kullanıma uygun ana kucağı, oto koltuğu olarak kullanılabiliyor. Sağlam ve hafif alüminyum kasası, çok kolay çıkarılıp takılabilen tekerlekleri, ergonomik olduğu kadar dayanıklı ve yumuşak tutma kolu ürünün teknik özellikleri arasında yer alıyor. 3 farklı pozisyona ayarlanabilen oturma ünitesini 5 noktalı emniyet kemeri desteklerken, taşımada da 3 noktalı emniyet kemeri bulunuyor. Güçlü fren sistemi, tek hareketle ayaktan kumanda edilebilme özelliğine sahip. Üretiminde kanserojen madde, fitalat ve azor boya içermeyen bu harika ürün, farklı renk seçenekleriyle bebeğinizle buluşmayı bekliyor.

BABY CARE BASTON BEBEK ARABASI

Benzerlerine göre son derece hafif ve katlanabilen bu modeller; yarım ya da tam yatar özellikleri ve pratik kullanımlarıyla anneler tarafından oldukça fazla tercih edilen seçenekler arasındadır. Katlandığı zaman çok az yer kaplamasıyla da dikkat çeken tasarımları, farklı renklerle albenili seçenekler oluşturmaktadır. Tek bir ayak hareketiyle durdurulmalarını sağlayan fren sistemine ilave olarak emniyet kemerinin de bulunması, üründe bebeğin güvenliği için olmazsa olmaz özellikler arasında yer alır. Ortalama 7 kg ağırlığında olan ürün, 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ön tekerlekler 360 derece dönebilmektedir. Tente ile bebeğin rüzgar ve güneş ışınlarından korunması hedeflenmiştir. Baby care baston bebek arabası, kısa yürüyüşlerde, nispeten dar sokaklarda sağladığı pratik sürüş ve manevra kabiliyetiyle annelerin “yükte hafif, faydada ağır” yardımcısıdır.

Doğumdan itibaren kullanılan benzerleri arasında, işte bu özellikleriyle her zaman liste başında yer almaktadır. Markanın bilinen kalitesinin yanında, TSE standartlarında üretim yapma konusunda gösterdiği özen de anne ve baba adaylarının dikkatini çeken olumlu özellikleri arasındadır. Katlandığında baston şeklini alması, bir baston kolaylığında taşınabilmesinin temel nedenidir. Dolayısıyla, saklanması konusunda da taşınabilmesiyle aynı kolaylığı sunmaktadır. Uykuya dalan bebeğinizi kucağınıza almak yerine eve ya da gideceğiniz yere kadar bu hafiflik ve kolaylık içerisinde taşımanız, siz anneler için de hareket özgürlüğü anlamına gelmektedir. Marka, diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi bu modellerde de kanserojen madde, fitalat ve azor boya içeren madde kullanmamaktadır.

Çocuklara Herşey Güvenli Alışveriş
Çocuklara Herşey Ücretsiz Kargo
Çocuklara Herşey Ücretsiz İade
Çocuklara Herşey Orjinal Ürün
Çocuklara Herşey Taksit