7/24 Destek Hattı
Kapat
Kategoriler
Markalar
Fiyat Aralığı
ile

İlk Adım Araba

Filtrele
%25
Pilsan 07-539  Happy İlk Adım Arabası Yürüteç
159.00 TL
119.00 TL
Sepete Ekle
İLK ADIM ARABALARI

Anne babalar için bebeklerinin yapacağı ilkler arasında 2 şey çok önemlidir; ilk adımını ne zaman atacağı ve ilk söyleyeceği kelimenin “Anne” mi yoksa “Baba” mı olacağı. Aslında emeklemeye başlaması da bebeğiniz için çok önemli bir aşamadır. Çünkü emeklemeye başlayan bebek, önce oturmayı öğrenmiştir ve bu da sağlıklı olduğunun bir işaretidir. Daha sonra emekleme dönemine geçer ki bu dönemde ise artık etrafını keşfetme isteğiyle dolu ve hareketlidir. Bu nedenle annelerin de gün içerisinde gözlerini bebeklerinden ayıramadıkları dönem, işte bu emekleme dönemidir.
Unutulmaması gereken önemli bir nokta; emekleme döneminde anne baba olarak aceleci olmamak, yürümeye geçmesi için bebeği zorlamamaktır. Yakınındaki bir eşyaya tutunarak ayağa kalkan bebek, artık yürüme isteğinde demektir ve bu da yaklaşık olarak 1,5 yaşına tekabül eder.

İlk adım arabaları, işte tam da bu dönemde bebeğin ve ebeveynlerin en büyük yardımcısıdır. Ayakta kalmak için tutunduğu nesnenin, 4 tekerlekli ve onun itme gücüyle harekete geçecek bir araba oluşu; önceleri dengede kalmasına ve kısa bir süre sonra da ilk adımlarını atmasına yardımcı olacaktır. Asıl hedef onun ilk adımlarını atmasını kolaylaştırmak olsa da bunun yanı sıra bebeğinizin dokunma, tutma ve kavrama becerilerini de geliştirecektir.
Siteniz cocuklarahersey.com sayfalarında yer alan modelleri; gerek tasarımları gerekse estetik dizaynları ile siz anne babaları seçim yapmakta zorlayabilir. Sizlere sunduğumuz her bebek ve çocuk ürününde olduğu gibi bu ürünün birbirinden şık ve ergonomik tasarımlı modellerinde de kanserojen madde içermeyen ve çocuk sağlığına zarar vermeyen hammadde kullanılmaktadır.

İLK ADIM ARABASI FİYATLARI

Bu ürünün birbirinden farklı renkleri ve ilave aksesuarları ile çok çeşitli modelleri olsa da tamamı, ana gövde tasarımı benzer şekilde yapılmış ve aynı amaca hizmet etmek üzere dizayn edilmiştir. O da bebeğinizin ilk adımlarını atmasında üstlendiği önemli görevi yerine getirmesi ve bunu yaparken siz anne babalara da sağlıklı bir ürünle bebeğinizi buluşturmuş olmanın huzurunu kazandırmasıdır. Bu durumda, ürünün fiyat aralığını da modeller arasındaki estetik farklar ve ilave aksesuarların özellikleri belirlemektedir.
Oldukça sağlam ve dayanıklı olan modeller arasında; ön konsolunda bulunan korna ve vites kolu ile bebeğiniz için daha eğlenceli bir dizaynda üretilmiş olanı 119 TL fiyatla bebeğinizle buluşmayı bekliyor.

İlk adım arabası fiyatları açısından sizleri model zenginliği kadar uğraştırmayacak olan sitenizde yer alan bir diğer model ise; müzik kutusuna sahip ve zeka oyunları ile zenginleştirilmiş olarak yalnızca 119 TL gibi çok uygun bir fiyatla alınabiliyor. Gövdede, tekerlekler ile bebeğinizin tutunacağı ergonomik tutamaçlar arasındaki bağı sağlayan bölümün ön yüzünde, sevimli bir hayvan figürünün kullanıldığı ve aynı zamanda toplarla oynanabilen bir oyuncak işlevine sahip bir başka modeli de 139 TL ödemeyle edinebiliyorsunuz. Elbette bütün bu uygun fiyatlı seçenekleri yine uygun ödeme koşulları ile ve özellikle kampanyalarımızı takip ederek daha düşük bir bedelle alabilecek olduğunuzu da hatırlatmakta yarar var.

Çocuklara Herşey Güvenli Alışveriş
Çocuklara Herşey Ücretsiz Kargo
Çocuklara Herşey Ücretsiz İade
Çocuklara Herşey Orjinal Ürün
Çocuklara Herşey Taksit