7/24 Destek Hattı

Sık Sorulan Sorular

Siparişimi Nasıl Oluşturabilirim?
Satın almak istediğiniz ürünü sepete attıktan sonra sepetinize giderek siparişi tamamlayabilir, teslimat bilgilerini doğru girip girmediğinizi kontrol edip ödeme butonunu tıklayarak onaylayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?
Sipariş bilgilerinize anasayfada bulunan sipariş takip butonundan veya üye girişi yaparak aşamalarına, kargolandı ise kargo takip numaranıza erişebilir, kargo takibini de sağlayabilirsiniz.

Sipariş Teslimat Süresi Nedir?
Ürünlerimizin %95 i stoklarımızda mevcut olduğundan aynı gün kargo (Bir İş Günü) yapılabilir konumdadır. Özel tasarım ve üretim ürünlerinde kargolama süreci esneklik gösterebilir. Müşteri Temsilcimizden anlık destek alarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da birimlere teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir Kargo firmalarının dağıtım yapmadığı bölgelerde ürünlerini şubeden teslim almanız gerekebilir.

Değişim Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim?
Çocuklara Herşey 'deki üyelik hesabına giriş yapın. Üyelik sekmesinde iade/değişim butonundan iade etmek istediğiniz  ürünü seçip doğru bilgileri girmeniz doğrultusunda yönlendirilecek işleminizi gerçekleştireceksiniz.

İade etmek İstiyorum Ne Yapabilirim?
Çocuklara Herşey 'deki üyelik hesabına giriş yapın. Üyelik sekmesinde iade butonundan iade/değişim etmek istediğiniz  ürünü seçip doğru bilgileri girmeniz doğrultusunda yönlendirilecek işleminizi gerçekleştireceksiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Siparişiniz hazırlık aşamasında ise Müşteri Temsilcimizle irtibata geçerek siparişinizin iptalini talep edebilirsiniz. Ücret iadesi yapmış olduğunuz ödeme türünde, en geç 7 iş günü içerisinde yönlendirilecektir.

Yanlış ya da Hatalı Ürün Gelirse Ne Yapmalıyım?
Siparişini teslim aldığın anda kontrol etmeniz gerekmektedir. Açık, kargoda hasar gören veya eksik olduğunu düşündüğünüz paketi kabul etmemeli ve tutanak tutturmalısınız. Paketi kargo yetkilisine teslim ederek iade olmasını sağlayabilirsiniz.

İade Ücreti Hesaba Ne Zaman Geçer?
İadeniz bize ulaştıktan, kontrolü tarafımızca yapıldıktan ve iade koşullarını sağladıktan sonra bankanıza bağlı olarak ürün tutarı 7 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız yöntem ile aynı hesabına yansıtılacaktır.
Kredi kartı ile yapılan ödeme tutarı kredi kartınıza, havale/eft yolu ile yapılan ödemeler hesabınıza transfer edilir.

İade Etmek İstediğimizde Kargo Ücretini Kim Öder?
Ürününüzü orijinal kolisinde faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz. Kargo anlaşma kodumuzu müşteri temsilcimizden rica ederiz
Ürün Garantisi Nasıl Sağlanıyor?
Eğer garantili ürün satın aldıysanız, garantisi fabrika ya da ithalatçı firma tarafından karşılanmaktadır. Ürününüzün garantisinden yararlanmak için fabrika veya ithalatçı firma satış sonrası destek bilgilerine müşteri temsilcimizden erişebilirsiniz.

Siparişim Bana Ulaşmadan Geri Gönderilmiş, Ne Yapmalıyım?
Siparişiniz size ulaşılamadığı durumlarda bağlı bulunduğunuz kargo şubesine iletilecektir. Siparişinizin yeniden yönlendirilmesini Müşteri Hizmetlerinden talep edebilirsiniz. Teslim edilemeyen siparişler Çocuklara Herşey deposuna geri gönderilmekte ve iade süreci başlatılmaktadır.

Siparişim Eve Geldiğinde Evde Yoksam Ne Olacak?
Sipariş tesliminde evde bulunmamanız durumunda ürün bağlı bulunduğunuz kargo şubesine gönderilecektir. Şubeden teslim alabilir veya adresine tekrar yönlendirme talep edebilirsin.

Kargoda Hasar Görünen Ürünü Ne Yapmalıyım?
Teslim almadan önce ürün ve paketi kontrol etmelisiniz. Üründe mevcut olan hasar için tutanak tutmalı ve kargo yetkilisine imzalatmalısınız. Hasarlı kargo paketlerini teslim almamalısınız.

Ürünüm Eksik Geldi Ne Yapmalıyım?
Siparişinizi teslim alırken ürünlerinizi ve faturanızı kontrol etmelisiniz. Eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinde tutanak tutmalısınız. Ürünü teslim aldıktan sonra eksik parça tespitiniz olduysa Müşteri Temsilcimize başvurmanız durumunda fabrikadan eksik parçanın teminini sağlayabiliriz.

Siparişimi Başka Adrese Gönderebilir miyim?
Siparişinizi oluşturma esnasında kargo teslim adresine yazdığınız adrese teslimat sağlanacaktır.

Toplu Sipariş Verebilir miyim?
Çocuklara Herşey'den yaptığınız alışverişlerde stokların yeterli olması durumunda ürünleri toplu satın​ ​alım​ ​yapabilirsiniz​.​Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimizden ya da 0850 305 20 62​ ​numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.